Про нас

Наша команда розпочала свою роботу у 2009 році. Саме тоді були зареєстровані юридична компанія в Києві та громадська організація в Луганську. Від початку заснування ми вчилися ефективно взаємодіяти між собою, незважаючи на відстань та ефективно досягати результатів. Перші роки нашої роботи були зосереджені в основному на сфері корпоративних відносин та  інтелектуальної власності.

У 2014 році вся команда переїхала до Києва. Розширення практики судового захисту призвело до необхідності створення адвокатське об’єднання. Відповідаючи на виклик часу у 2022 році було створено благодійний фонд.

У 2021–2022 роках в результаті ребрендингу та оптимізації внутрішніх процесів і позиціонування на ринку, нами було прийняте рішення у подальшому використовувати єдиний бренд для всіх напрямів нашої діяльності. 

ASTEELEX – команда об’єднана єдиною мрією, спільним баченням майбутнього країни та нашої ролі в його розбудові. Лише одночасно поєднуючи юридичну, адвокатську, громадську та благодійну діяльність, нам вдається  досягати синергетичного ефекту та досягти результатів, якими можна пишатися не лише як професійним досягненням, а й бачити реальну користь для всього суспільства.

Офіс у м. Києві

Наша команда