Корпоративне право

Кожна людина мріє мати незалежне та надійне джерело прибутків і на свій розсуд розпоряджатися своїм часом, в тому числі щодо праці, найкращім для цього
інструментом є ведення власного бізнесу. При цьому, не можна відкидати те, що  у ньому є можливим виникнення багато перепонів, починаючи навіть з державної реєстрації суб’єкта господарювання

З метою запобігання негативних факторів впливу на розвиток бізнесу, з самого початку  можливо  обрати оптимальний шлях  в організаційно-правовій форми запропонований адвокатами об’єднання.

Після здійснення аналізу, в залежності від складу засновників бізнесу, обраної ними сфери діяльності та подальших контрагентів, враховуючи всі законодавчі та податкові нюанси, Клієнту буде запропонована найкраща модель суб’єкта господарювання і оптимальна система оподаткування.

Адвокати оперативно займаються складанням необхідних документів та поданням їх для державної реєстрації, при цьому надаємо гарантію в максимальному рівні конфіденційності починаючи з моменту переговорів.

Навіть кожен власник бизнесу стикається з потребою внесення змін до установчих документів та до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, це зміни можуть бути самого різного характеру ( Зміна місцезнаходження юридичної особи, видів економічної діяльності (КВЕД), найменування юридичної особи (повного або скороченого), керівника або відомостей про керівника юридичної особи, складу засновників шляхом продажу корпоративних прав/вихід зі складу засновників, розміру статутного капіталу і т.і.).

Останніми змінами законодавства зобов’язано підприємства, на протязі найближчого часу внести та оновлювати відомості про кінцевого бенефіціарного власника (контролера)

Відсутність в державному реєстрі цих даних про бенефіціарів може принести неочікувані проблеми бізнесу не тільки від контролюючих державних органів, а також  з боку банку, інвесторів, у співпраці з контрагентами, може стати причиною відмови участі в тендері ічи надання кредитування, як наслідок, - фінансові збитки на підприємстві.

Кваліфікований та індивідуальний підхід до кожного клієнта, комунікація у зручний час, професійна уважність до деталей дозволить оформити ваш бізнес грамотно та в найкоротші терміни.