Судова практика

Переважна частина будь яких конфліктів, а особливо тих, що перейшли до юридичної площини, виникають через недотримання домовленостей. Нажаль, необхідно визнати, що доволі часто самі ці домовленості є такими, які неможливо виконати. А з’явилися вони, як підґрунтя для подальших переговорів щодо нових домовленостей, але вже на більш вигідних умовах. У найгіршому випадку, такі домовленості учасники не збиралися виконувати з самого початку.

Домовленості в даному випадку необхідно розуміти в широкому смислі слова. Це може бут як усна домовленість між діловими партнерами, договір між постачальником і покупцем або працівником та роботодавцем, так і частина суспільного договору, за яким всі ми домовилися, що будемо працювати в нашій державі, а вона в свою чергу буде забезпечувати нам соціальні гарантії, а також охорону наших прав та законних інтересів.

Коли домовленості не виконуються, аргументи для подальших переговорів закінчилися, необхідно звертатися до третьої сторони, в даному випадку мова йде про суд.

Можна по-різному ставитися до реалізації верховенства права в нашій країні, але факт залишається фактом – для вирішення абсолютної більшості конфліктів та суперечок реальної альтернативи судовій системі в Україні не існує.

Зіткнувшись з судовою системою дуже бажано розуміти, як вона влаштована насправді. Крім законодавчих вимог до змісту позову, оплати судового збору, підтвердження повноважень сторони в процесі та інших формальностей, ключову роль може відіграти володіння актуальною інформацією щодо останньої практики Верховного Суду в даній категорії справ. А знання про стан здоров'я судді, графік його відпусток та розуміння його правових та політичних поглядів може стати вирішальним фактором успіху.

Досвід навчає ставити під сумнів усе, що відбувається в процесі, перевіряти ще раз кожен факт та постійно бути готовим до будь-яких форс-мажорів.

Вибір юрисдикції та позовних вимог, відновлення коректної хронології подій, яку можна підтвердити фактами, визначення бажаних результатів та шляхів їх досягнення, урахування можливих ризиків – це лише невеличка частина побудови стратегії, яку ми вибудовуємо спільно з нашими довірителями. Наші адвокати мають відповідний досвід та достатню кваліфікацію для представлення інтересів наших клієнтах в будь-яких судових інстанціях.

Судова практика ASTEELEX дозволяє нам представляти інтереси у:

  • Господарських справах
  • Цивільних справах
  • Адміністративних справах
  • Кримінальних справах

а також

  • Адміністративних правопорушеннях
  • Трудових спорах